Vyberte si typ zobrazení

Vyberte si z naší nabídky výrobků pomocí interakti- vních klikacích bodů. Díky intuitivnímu nákresu Vám usnadníme výběr.

Nabízený sortiment
Roletové systémy Roletové systémy
Sítě proti hmyzu Sítě proti hmyzu
Vertikální žaluzie Vertikální žaluzie
Horizontální žaluzie Horizontální žaluzie
Garážová vrata Garážová vrata
Vjezdové brány Vjezdové brány
Interiérové roletky Interiérové roletky
Markýzy Markýzy

Markýzy

Markýzy slouží jako skvělí pomocníci při ochraně proti slunečnímu záření. V časech slunečního svitu ochrání Váš balkón, terasu či zahradní restauraci, aniž by bylo omezeno světlo, a navíc dotváří příjemný vzhled Vašeho objektu.

Lehká a pevná kovová konstrukce zaručuje stabilitu a díky kvalitnímu komaxitovému nátěru je odolná proti povětrnostním vlivům počasí. Kvalitní látky od renomovaných výrobců jsou stálobarevné a díky impregnaci zaručují při správném ošetřování dlouhou životnost.

Markýzy lze ovládat ručně klikou, ale také pomocí elektromotoru se spínačem, či automatickým řízením "slunce-vítr"

Nabízíme několik variant těchto oblíbených protislunečních clon, ať už se jedná o výsuvné markýzy, kazetové markýzy, svislé fasádní clony či samostatně stojící stínění.

Látky, které dodáváme, dlouhodobě udržují svoji pevnost. Jsou barevně a tvarově stálé, odolné proti soli, vlhkosti, vodě i působení slunečního záření. Jsou nepromokavé a velmi rychle po dešti schnou. Hodí se i pro oblasti zatížené smogem a výfukovými plyny. Snadno se udržují, jelikož špína neproniká do struktury vláken. Stačí je otřít pomocí mýdlového roztoku.

Markýzy mohou být opatřeny volány ve stejné barvě, jakou má potahová látka. Volány jsou dodávány v několika tvarech a mohou být opatřeny reklamním nápisem.

Používáme látky renomovaných evropských výrobců, jako je rakouský SATTLER a italská PARA. Konstrukce pocházejí od významného švýcarského výrobce STOBAG.

Fotogalerie - Markýzy

Markyzy 01 Markyzy 02 Markyzy 03 Markyzy 04 Markyzy 05 Markýza

Kontaktní informace
JSKonsorcium s.r.o.
Vřesinská 128
Ostrava - Poruba
708 00
Po - Pá7:00 - 15:30
Telefon:+420 596 918 082
Fax:+420 596 910 968

Zobrazit sídlo firmy Napište nám zprávu