Vyberte si typ zobrazení

Vyberte si z naší nabídky výrobků pomocí interakti- vních klikacích bodů. Díky intuitivnímu nákresu Vám usnadníme výběr.

Nabízený sortiment
Roletové systémy Roletové systémy
Sítě proti hmyzu Sítě proti hmyzu
Vertikální žaluzie Vertikální žaluzie
Horizontální žaluzie Horizontální žaluzie
Garážová vrata Garážová vrata
Vjezdové brány Vjezdové brány
Interiérové roletky Interiérové roletky
Markýzy Markýzy

Interiérové roletky

Textilní interiérové roletky díky svému estetickému vzhledu dotvářejí design interiéru. Vzhledem k pestré nabídce látek a typů lze dosáhnout takřka dokonalého sladění interiéru.

Jedná se o interiérové roletky s bočním řetízkovým mechanismem, kde původní dřevěný samotoč nahrazuje hliníková trubka, na níž je připevněna látka. Je charakteristická vysoce estetickým vzhledem a jednoduchostí montáže i ovládání. Jednoduchý a spolehlivý řetízkový mechanismus umožňuje snadnou manipulaci a regulaci zastínění. Manipulace s roletkou se provádí pomocí tažného řetízku, podobně jako u žaluzií PROFILINE. Zastavení rolety v kterékoliv poloze zajišťuje aretační úchyt řetízku. Roletu nedoporučujeme ovládat tahem za spodní lištu plátna, dochází tak k častému poškození ovládacího mechanismu.

Systém PLUS předokenní roleta, která se stejně jako původní pružinové rolety uchycuje na zeď nebo na strop před okno, či jiný zakrývaný otvor.

 • příjemný estetický vzhled 6 barev komponentů
 • možnost individuální skladby barev dle přání zákazníka
 • rychlý a jednoduchý způsob ovládání
 • velké plošné zastínění - do šířky 2 m
 • možnost zvýraznění díky ozdobnému volánu v různých tvarech
 • široké využití - ideální do bytů, kanceláří výkladních skříní apod.
 • garantujeme nezávadnost a barevnou stálost použitých látek

Systém PRESTIGE tato roleta se montuje přímo do okenního křídla, takže s ním lze manipulovat bez obav, že by došlo k poškození rolety.

 • nosné komponenty jsou vyrobeny z hliníku a plastu v sedmi barevných odstínech, čímž vzniká široká škála možností barevných kombinací
 • velký výběr látek - např. typ BLACK-OUT umožňuje 100% zatemnění místnosti
 • díky aretaci lze spodní okraj roletky nastavit v libovolné výši

Systém CLASSIC s pružinovým mechanismem je možno použít pro většinu střešních oken od různých výrobců. Výhodou je stálý tah látky, rovnoměrné tlumení slunečních paprsků a nezanedbatelný je rovněž odraz tepla z místnosti ven.

 • jednoduché ovládání
 • díky napínací pružině nedochází k prověšení látky
 • možnost umístění na téměř každé střešní okno
 • široký výběr kvalitních látek

Systém CLASSIC II - roletka s brzdou. Špičkový produkt stínicí techniky, který svými atributy splňuje nároky moderního bydlení. Tento výrobek v sobě slučuje tradiční výhody klasické roletky, ke kterým přidává nadstandardní uživatelský komfort. Konstrukce roletky s brzdou umožňuje pomalý a plynulý pohyb směrem vzhůru a její pozvolné zastavení.

Systém VISION - Zatím poslední typ ve vývojové řadě roletek. Pružinový mechanismus je ukryt pod celistvým hliníkovým krytem, který spolu s vodícími lištami zabraňuje průniku světla kolem látky. Díky aretačním zarážkám ve vodících lištách je možno nastavit roletku do jakékoliv polohy. Systém VISION je určen hlavně do střešních oken, ale uplatnění nalezne rovněž v oknech vertikálních, kde je požadováno absolutní zatemnění. Sortiment textilií je shodný s předešlými typy roletek, hliníkové a plastové komponenty dodáváme v barvě bílé a stříbrné. Pro svůj moderní design, široký výběr látek a snadné ovládání získávají interiérové roletky VISION stále větší oblibu při ochraně proti slunečním paprskům.

Systém Den/Noc

Fotogalerie - Interiérové roletky

Roletky 01 Roletky 02 Roletky 03 Roletky 04 Roletky 05 Roletky 06 Roletky 07 Roletky 08 Roletky 09 Roletky 10 Roletky 11 Roletky 12

Kontaktní informace
JSKonsorcium s.r.o.
Vřesinská 128
Ostrava - Poruba
708 00
Po - Pá7:00 - 15:30
Telefon:+420 596 918 082
Fax:+420 596 910 968

Zobrazit sídlo firmy Napište nám zprávu