Vyberte si typ zobrazení

Vyberte si z naší nabídky výrobků pomocí interakti- vních klikacích bodů. Díky intuitivnímu nákresu Vám usnadníme výběr.

Nabízený sortiment
Roletové systémy Roletové systémy
Sítě proti hmyzu Sítě proti hmyzu
Vertikální žaluzie Vertikální žaluzie
Horizontální žaluzie Horizontální žaluzie
Garážová vrata Garážová vrata
Vjezdové brány Vjezdové brány
Interiérové roletky Interiérové roletky
Markýzy Markýzy

Rolovací vrata

Garážová vrata jsou důležitým architektonickým prvkem. Díky barevným možnostem a elegantnímu provedení zdůrazní celkový vzhled Vašeho domu i garáže.

Bezpečnost

Rolovací garážová vrata jsou v každém ohledu spolehlivá. Pancíř, vyrobený z lamely PA 77, je odolný proti mechanickému tlaku a pevné vodící lišty zabraňují jeho vytržení. Mezi standardní bezpečnostní prvky patří také zajištění proti násilnému zvednutí pancíře. Elektromagnetická brzda motoru, který pohání vrata, v kombinaci s blokovacími držáky zmaří veškeré pokusy o násilné otevření vrat. Nezapomínáme také na bezpečnost při obsluze vrat. Použitím infrazávory eliminujeme riziko úrazu nebo poškození vozidla. Ve chvíli, kdy se v zorném poli fotobuňky objeví jakákoliv překážka, je pohyb vrat okamžitě zastaven. Problém není ani náhlý výpadek elektrického proudu. V takovém případě lze vrata otevřít pomocí nouzové kliky.

Možnosti využití

Zvednutý pancíř nezakrývá výhled do ulice, čímž výrazně zvyšuje při výjezdu z garáže bezpečnost řidiče i kolemjdoucích chodců. Lamely, z nichž je pancíř složen, jsou charakteristické svou výbornou tepelnou a akustickou izolací. Díky tomu prostor garáže nezamrzá a zároveň silně omezuje hlučnost zvenčí i zevnitř.

Pohodlná obsluha

Pohodlnou manipulaci s vraty vám umožní použití elektrických pohonů. Díky dálkovému ovládání můžete otvírat a zavírat vrata, nebo zapnout osvětlení v garáži (dodatečná verze), aniž byste museli vystupovat z auta.

Hliníková lamela PA 77

Lamely jsou zhotoveny z vysoce kvalitního hliníkového plechu, určeného k výrobě pancířů rolovacích vrat, kde je kladen důraz především na bezpečnost. Speciální tvar lamel, odpovídající tloušťka plechu a zpevňovací pěna umožňuje vyrobit stabilní lamelový pancíř, odolný proti mechanickému poškození. Plechy jsou pokryty kvalitním polyester-polyamidovým lakem, odolným proti nepříznivým atmosférickým vlivům, a s dokonalou stálostí barev. Hliníkové lamely patří mezi ekologicky čisté výrobky, nevyžadující speciální údržbu a časté mytí. Polyuretanová pěna, která tyto lamely vyplňuje, neobsahuje freony a při výrobě barevného laku pokrývajícího plechy nebylo použito olova ani kadmia. Výraznou předností lamel je jejich dlouhodobá životnost. Podle potřeby lze také v pancíři kombinovat lamely plné s prosklenými. Lamelu lze dodat v jakékoliv renolitové folii.

Fotogalerie - Rolovací vrata

Roletová vrata Roletová vrata Roletová vrata Roletová vrata Roletová vrata Roletová vrata Roletová vrata Rolovací vrata Rolovací vrata

Kontaktní informace
JSKonsorcium s.r.o.
Vřesinská 128
Ostrava - Poruba
708 00
Po - Pá7:00 - 15:30
Telefon:+420 596 918 082
Fax:+420 596 910 968

Zobrazit sídlo firmy Napište nám zprávu