Vyberte si typ zobrazení

Vyberte si z naší nabídky výrobků pomocí interakti- vních klikacích bodů. Díky intuitivnímu nákresu Vám usnadníme výběr.

Nabízený sortiment
Roletové systémy Roletové systémy
Sítě proti hmyzu Sítě proti hmyzu
Vertikální žaluzie Vertikální žaluzie
Horizontální žaluzie Horizontální žaluzie
Garážová vrata Garážová vrata
Vjezdové brány Vjezdové brány
Interiérové roletky Interiérové roletky
Markýzy Markýzy

Výrobce a dodavatel stínící techniky.

Společnost JS konsorcium slaví 20 let působení na trhu. Za tuto dobu byla schopna díky profesionalitě a neustálému zlepšování služeb získat nesčetné množství spokojených zákazníků a obchodních partnerů nejenom v České Republice ale i v zahraničí.

Od svého vzniku se firma zaměřovala na výrobu a prodej horizontálních a vertikálních žaluzií, sítí proti hmyzu a velkoobchodní prodej komponentů pro jejich výrobu. Postupem času, během dynamického rozvoje, se rozšiřoval výrobní i obchodní program společnosti o další služby a sortiment jako jsou roletové systémy, markýzy, garážová vrata, interiérové roletky a další stínící techniku zpříjemňující bydlení.

Naším cílem nadále zůstává snaha o maximální spokojenost zákazníka, kterého zajímá v prvé řadě kvalita a cena výrobků, které kupu je. Proto se snažíme vyjít svým zákazníkům maximálně vstříc a nabízet jim špičkové zboží za přijatelnou cenu, neboť víme, že doporuč ení je nejlepší rekla ma.

Vzhledem k individualitě každé zakázky je nemožné dodržovat pevný ceník. Proto nás, v případě zájmu, neváhejte kontaktovat, ať už telefonicky, faxem, emailem nebo jedním z našich nových objednávkových formulářů. Vypracujeme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.


 
 

Kontaktní informace
JSKonsorcium s.r.o.
Vřesinská 128
Ostrava - Poruba
708 00
Po - Pá7:00 - 15:30
Telefon:+420 596 918 082
Fax:+420 596 910 968

Zobrazit sídlo firmy Napište nám zprávu